درباره ماهکوه

شركت مدبران بین الملل ماهکوه در سال 1378 بعنوان شاخه نمايشگاهي شركت هدف شرق ميانه طلايي به جهت گسترش حجم فعاليتهاي نمايشگاهي از اين شركت جدا و آغاز به كار نمود. هدف از تأسيس اين شركت در حقيقت ايجاد شركتهای تخصصي ـ نمايشگاهي بوده كه بتوان با توجه به امكانات، پرسنل، تجربيات وسوابق كاري بسيار موثر واحد نمايشگاهي شركت مادر، گامي موثر در جهت اهداف دولت محترم جمهوري اسلامي و در راستاي توسعه صادرات غير نفتي برداشت. در این راستا و به جهت توسعه فعالیتهای تخصصی نمایشگاهی این شرکت بطور مستقل و با حفظ اهداف و منافع مشترک در بخش مجزای نمایشگاههای داخلی فعالیت دارد. دراین خصوص شرکت مدبران بین الملل ماهکوه در زمینه برگزاری نمایشگاههای بین المللی تخصصی در داخل کشور و همکاری مستقیم با شرکتهای برگزار کننده داخلی ، چاپ بولتن و كتابچه هاي نمايشگاهي، طراحي، ساخت و آراستن غرفه هاي نمايشگاهي و…. سعي در ارائه تصوير مناسبي از توانمنديهاي كشور را دارند.
جهت آشنايي بيشتر با سوابق مهم پرسنل و مديريت شركت مدبران بین الملل ماهکوه كه مجموعه اي از با سابقه ترين وزبده ترين پرسنل شركت هدف شرق ميانه طلايي مي باشند شرح مختصري از سوابق شركت فوق ذيلاً ايفاد ميگردد.

شركت هدف شرق ميانه طلايي

شركت هدف شرق ميانه طلايي در نيمه اول سال 1374 با هدف ايجاد امكان بازاريابي فعال در خارج از كشور جهت توسعه صادرات كالاي غير نفتي همگام با اهداف دولت جمهوري اسلامي ايران تشكيل و با ارتباط و اتصال خود به شركتهاي فعال و با سابقه داخلي و خارجي و ايجاد كنسرسيومهاي تجاري سعي در تبادل تكنولوژي و صادرات كالاهاي ايراني به كشورهاي طرف قرارداد با جمهوري اسلامي ايران را داشت. اين شركت ازسال 1375و بدنبال سياستهاي پي ريزي شده برنامه دوم توسعه اقتصادي ميهن اسلامي و با نيت كمك به برنامه هاي توسعه صادرات غير نفتي، اهداف و فعاليتهاي خود را در دو زمينه بازرگاني و نمايشگاهي طرح ريزي نموده و در قالب دو واحد پرتلاش بازرگاني و نمايشگاهي فعاليت خود را آغاز نمود.

واحد نمايشگاهي شركت هدف شرق ميانه طلايي

واحد نمايشگاهي اين شركت در زمينه برپايي نمايشگاههاي تخصصي صادراتي در داخل و خارج از كشور، طراحي، غرفه سازي و غرفه آرايي، هماهنگي وبرپايي تورهاي نمايشگاهي وهمچنين ايجاد ارتباط با مراكز نمايشگاهي، آموزشي و اطلاع رساني داخلي و خارجي جهت ارتقاء سطح كيفي عرضه كالاهاي توليدي صادراتي و نحوه حضور توليد كنندگان، تجار و صادر كنندگان در عرصه هاي بين المللي فعاليتي گسترده و مستمر داشت.

در اين راستا واحد نمايشگاهي اين شركت با قبول مسئوليت برگزاري و مشاركت در اجراء و برپايي بيش از 50 نمايشگاه تخصصي، صادراتي، بين المللي و فروش در داخل و خارج از كشور اخذ نمايندگيهاي شركتهاي بين المللي و معتبر نمايشگاهي در اقصي نقاط دنيا مانند شركتهاي ProـShow كانادا، IHLAS تركيه، CNR تركيه، Expo Center شارجه، Silver Star عمان و Oman Int’l Trade & Exhibitions مركز نمايشگاههاي بين المللي عمان و همچنين همكاري با مراكز نمايشگاهي داخلي همچون مراكز نمايشگاههاي بين المللي تبريز، اصفهان، اروميه، اهواز و فارس تحت عنوان دفاتر تهران و نمايندگي رسمي آنها فعاليت مي نمود